サイトへ戻る

Mikołajki w Praskim Klubie Seniora

W klubie zrobiło się świątecznie

broken image

Urządziliśmy bowiem mikołajki!

I to takie all inclusive! Były prezenty, słodycze, poczęstunek, był nawet sam Mikołaj! No, co prawda w osobie Pana Tomasza, co walczył ze swą brodą białą, mikołajową, bo była kompletnie niesforna. Podlatywała, krzywiła się, falowała, co i rusz się jakoś tak mięszała, wywołując nieustanne śmiechy u obdarowywanych.
No, ale ale – prezent dostać nie było tak łatwo. Każdy bowiem musiał zaprezentować się od strony artystycznej: coś zaśpiewać, wykonać, jakiś dowcip dobry a sprośny zaserwować. Dopiero wtedy Mikołaj wręczał podarek. Same zresztą prezenty, skrzętnie opakowane, swym ukrytym wnętrzem oraz kształtami prowokowały do żartów i dwuznacznych domysłów. I pomyśleć, że to poważna starszyzna się bawi! Ale naprawdę, w tym wieku, to można już wszystko. I tym lepiej!

Sami zresztą zobaczcie, jak to wyglądało. Szczególnie polecamy linki do filmów z całej imprezy! Między innymi świetnego wykonania przez Dorotę Czajkowską z Praskich Małmazyj utworu „Mamo” Violetty Villas.

broken image

Świętowaliśmy nie tylko Mikołajki, ale również imieniny Barbary! – było sto lat oraz specjalny uścisk od Świętego Mikołaja.

broken image

Czy wewnątrz pięknego papieru opatrzonego kokardką nie znajdują się czasem męskie majtki? – spekulacje poważnych uczestników imprezy.

Poniżej reszta zdjęć, a na samym końcu linki do wszystkich filmów.

broken image
broken image
broken image
broken image
broken image
broken image
broken image

Filmy na YouTube: