Return to site

Kolejne urodziny w Praskim Klubie Seniora

W ostatni poniedziałek świętowaliśmy urodziny Pana Tomasza oraz Pana Kazimierza

Od czasu do czasu każdy ma urodziny, a to zawsze dobra okazja, aby spotkać się w gronie dobrych znajomych!

Nie dość, że wszyscy gratulować będą, to może jeszcze prezent dadzą? A przynajmniej rękę serdecznie uścisną. No ale przede wszystkim chodzi o to, by samemu tej herbaty z ciastem nie pić, prawda? Dlatego w Klubie świętujemy często, a przy okazji urządzamy lokalną manufakturę. Tym razem zajęliśmy się ozdobami na naszą klubową wigilię w środę, 21 grudnia!

Takie o na przykład, niby proste, a jak już je powiesić, to ładnie wyglądają.

broken image

A podczas roboty człowiek naturalnie ma ochotę pogadać, zaraz więc zaczęły się okołowigilijne wspominki. Jak to kiedyś wyglądało? Co też się robiło? W szkole, w domu, z rodziną? No i oczywiście nieodłączne, mniej lub bardziej wybredne żarty i dowcipy, aby przełamać nadmiar sentymentu.

broken image
broken image
broken image
broken image

Serdecznie zapraszamy na naszą klubową wigilię, w tę środę, czyli 21 grudnia!

Zaczynamy o 13.00!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly